Freediving - nádechové potápění

„Freediving je sportovně-výkonnostní forma šnorchlování, které během dovolené u moře zkusil snad každý. Aby ne, když podvodní svět je tak krásný! Jakmile zvládnete základy freedivingu, můžete si ho užívat s nepopsatelnou volností."

Potápění na nádech provozovali naši předci již před mnoha tisíci lety. Potápěli se do hloubek bez jakékoliv výbavy jako sběrači nebo lovci. Dnes je freediving  díky modernímu vybavení, výzkumu fyziologie člověka a novým tréninkovým metodám jednodušší a dostupnější. Každý člověk disponuje překvapivým akvatickým potenciálem, který může být buď rozvinut, nebo zůstat navždy nepoznán. V našem kurzu Freedivingu se naučíte, že pod vodou se lze cítit a dýchat i jinak než jsme zvyklí.

Kurz zahrnuje čtyři teoretické lekce a 5 hodin strávených na bazénu.

CENA KURZU SSI FREEDIVING: 3900 KČ

V ceně kurzu je zahrnut veškerý studijní materiál, mezinárodní certifikační karta, diplom a originální tričko centra SECRET OF THE SEA.

Kurz je možné začít kdykoliv během roku v našich centrech v Brně/Vyškově nebo na jakémkoliv našem zájezdu za potápěním (Egypt, Leštinka, Bali).

Nezávazná poptávka
Odeslat