Škola potápění Brno

Škola potápění Brno

Škola potápění Brno

Naše potápěčské centrum Secret of the Sea využívá pro výuku svých kurzů nejrozšířenější systém na světě PADI. V posledních desíti letech se díky kvalitě svých center a instruktorů stalo nejrozšířenějším a nejvyhledávanějším vzdělávacím systémem v oblasti rekreačního potápění po celém světě. Nenucená forma výuky a příjemně zpracované veškeré české materiály zaručují spolu s profesionálním přístupem instruktorů pohodový průběh kurzů. Centrum Secret of the Sea je moderní a celosvětově uznávané centrum potápění s roční certifikací více jak 100 potápěčů.

Kvalita namísto kvantity!

V našem centru dáváme přednost kvalitě před kvantitou, proto je maximální počet účastníků v jednom kurzu 6 lidí, aby byl zaručen individuální přístup. Při průběhu kurzu jsou vždy přítomni 2 instruktoři PADI. Za příplatek je možné dělat kurz pouze v jednom člověku, či intenzivnější formou.

Vše je na domluvě!

Na našich stránkách nevypisujeme žádné pevné termíny kurzů. Víme, že v dnešní době je stále náročnější přizpůsobovat Vaše koníčky volnému času, proto se Vám budeme snažit vyjít vstříc, jak to jen bude možné. Stačí se s námi telefonicky, mailem či nejlépe osobně spojit, a společně určitě najdeme vyhovující řešení. ;)

Bezpečnost především!

Jakožto hlavní servisní středisko potápěčské výstroje značky Scubapro, ve které se naši kurzisté potápí, ručíme za její naprostou bezpečnost a spolehlivost. Navíc jako hlavní zástupci potápěcí techniky značky Scubapro se staráme o to, aby se našim kurzistům dostávalo té nejlepší a nejmodernější techniky, které potápěčský trh nabízí.

Kurzem to nekončí!

Po absolvování základního potápěčského kurzu se Vám otevírá obrovská škála možností. Je pouze na Vás, které z nich a v jakém množství je budete chtít využít. Můžete se potápět třeba jen jednou ročně na dovolených, nebo můžete pravidelně jezdit s námi na četné potápěčské akce nejen v ČR, na kterých si můžete prohlubovat znalosti, sdílet zážitky s ostatními potápěči, či využívat další možnosti našeho potápěčského systému PADI. Dobrodružné povahy budou zajímat kurzy vrakového či hloubkového potápění, zatímco klidnější povahy jistě ocení kurzy podvodní fotografie či nočního potápění. S námi se rozhodně nikdo nudit nebude!

Co by měl každý potápěč vědět

Mnohaletá zkušenost nás naučila, jak sestavit čtyři body které, umožňují bezpečné potápění a rozumnou zábavu. Poznáte, jak se dá propojit kvalitní trénink a dobrá zábava během potápění.

Odpovídající výuka

Dostanete odpovídající teoretické a praktické lekce potápění, které musíte znát. Pomůže vám v tom profesionální soustava výuky, kde se můžete učit tempem, které vám vyhovuje. Váš instruktor je vám vždy k dispozici.

Odpovídající výbava

Nejlepší a nejpohodlnější způsob, jak si potápění co nejlépe užívat je ten, že budete vlastnit svojí potápěčskou výbavu. Jakmile se dobře seznámíte se svojí potápěčskou výbavou, bude vaše potápění pohodlnější a bezpečnější. Pravidelný roční servis výbavy zmenšuje možnost rizika špatné funkce nebo poruchy.

Odpovídající výcvik

Musíte se naučit předepsané cviky potápění, jakými jsou např. chování pod vodou a manipulace s potápěčskou výbavou. Nejlepší způsob učení je s kvalifikovaným instruktorem uznávané školy potápění. Předepsané lekce rozvijí vaše znalosti.

Odpovídající zkušenosti

Učením zvyšujete vědomosti a cvičením poznání, ale hlavní klíč k větší bezpečnosti a k pohodovému potápění je, když se potápíte co nejvíce. Míra zkušeností se získává potápěním na různých lokalitách při poznávání nových lidí a nových dobrodružství.

Po ukončení kurzu, jste připraveni se bavit dobrodružstvím potápění celý život. Potápění umožňuje neomezené možnosti poznávání, cestování, učení a nových dobrodružství. Kolik chuti a elánu máte, tak daleko můžete jít.

Cesty k zábavnějšímu potápění

Vyhledejte vodu v místě bydliště

Bez ohledu na to, kde žijete a kolik je zde míst, kde se můžete potápět. Taková místa jsou dostupná, cenově přístupná a umožní vám, abyste zvyšovali vaše zkušenosti, poznání a vyzkoušeli si svoji novou výbavu.

Poznejte světové vody

Cestujte po exotických zemích a poznávejte nové kultury. 72% planety je pokryto vodou a vy máte licenci na její prozkoumání.

Staňte se členem potápěčského klubu a poznávejte nové přátelé

Nejlepší způsob, jak si rozšířit své vědomosti, výbavu. Důležité je, že poznáte druhé potápěče. Můžete poznávat nové potápěčské lokality a destinace pro dovolenou. Jediný způsob jak zvyšovat své vědomosti je co nejvíce se potápět.

Staňte se podvodním fotografem nebo kameramanem

Krása podvodního světa je fotografův sen. Dnes již dostupná technika pro podvodní fotografování vám umožní především vytvořit fotografie podvodních zážitků.

Zvyšujte si svoji kvalifikaci

Certifikát potápěče otevřených vod (OWD) je jen začátek PADI výukového systému. Další kurzy specialit vás naučí různým cvikům, které zvyšují Vaše potápěčské znalosti. Kombinací speciality a zkušeností můžete dosáhnout vyššího stupně certifikací.

Staňte se Instruktorem

Prestiž PADI ve světě neustále roste. Aby PADI uspokojilo všechny zájemce, potřebuje stále nové instruktory. Jestli máte zájem se podělit o své potápěčské zkušenosti s ostatními, promluvte si o tom se svým PADI instruktorem.

Bez ohledu na způsob a druh potápění, které provozujete, bude vaše PADI centrum zároveň Vaše zázemí. Zachovávejte mu přízeň a využívejte jeho služeb – je to Vaše cesta do překrásného podvodního světa.

Jakub Žársky

Začal se potápět v roce 2002 pod dohledem svého táty v Sharm el Sheikhu, který ho několik let doprovázel jako "zadní stráž" u všech jeho ponorů pod vodní hladinu.

Potápění ho neuvěřitelně začalo bavit a v potápění se nadále zdokonaloval.

Od roku 2005 se začal Kuba věnovat podvodní fotografii, která je do dnešního dne jeho největším koníčkem. Jen, co učí kurzy, tak už na ni nemá tolik času jako dřív :-).

Téhož roku poprvé zavítal do Marsa Alam, kde se setkal se slovenským instruktorem Milošem Jendralem. Toto setkání bylo největším zlomem v jeho potápěčském životě.

Kuba se tedy potápí velmi dlouhou dobu a dnes má přes 4000 ponorů. Umění se potápět naučil už více než 700 lidí a během kurzů si s ním užijete legraci. Jako hlavní instruktor programu PADI v ČR, Master Instruktor SSI, obchodní zástupce přední potápěčské značky SCUBAPRO pro celou Českou Republiku a Slovensko toho má opravdu hodně, co předat a rád se podělí také o své zkušenosti v oblasti podvodní fotografie, kde získal mnoho ocenění i v mezinárodních soutěžích. Několik let se věnoval freedivingu a byl fotografem naší reprezentace. Dnes je také instruktorem Freedivingu i technického potápění.

Díky němu je centrum Secret of the Sea hlavní autorizované servisní centrum Scubapro a o servis vaší automatiky se postará s maximální pečlivostí.

Školu potápění si založil z čisté lásky k potápění. Díky němu se do potápění zamilovali i jeho kurzisti, další členové týmu Secret of the Sea a rád pro něj nadchne i vás.