/webconfig/uloziste/6cb745a331f1be44a5ed0669826e6d29.jpg
/webconfig/uloziste/6cb745a331f1be44a5ed0669826e6d29.jpg

Kvalita, individuální přístup a bezpečnost jsou u nás na prvním místě!

/webconfig/uloziste/10421440ff6ae945bfabf3955385aef5.jpg

Kvalita, individuální přístup a bezpečnost jsou u nás na prvním místě!

/webconfig/uloziste/92325f2eb26cd5fd3ce2c27dbf7af1f9.jpg

Kvalita, individuální přístup a bezpečnost jsou u nás na prvním místě!

/webconfig/uloziste/6850771259e2863d4162d22a51b8f98d.jpg

Kvalita, individuální přístup a bezpečnost jsou u nás na prvním místě!

/webconfig/uloziste/921a266af98f8e0418e10a15772f6bbc.jpg

Kvalita, individuální přístup a bezpečnost jsou u nás na prvním místě!

/webconfig/uloziste/c5d5cd2c4b9ade9a62287b9eee072d7b.jpg

Kvalita, individuální přístup a bezpečnost jsou u nás na prvním místě!

/webconfig/uloziste/f6712ddedf3b4884d6dc4c5457d0831f.jpg

Kvalita, individuální přístup a bezpečnost jsou u nás na prvním místě!

❚ ❚

VIP OPEN WATER KURZ

- varianta OWD KURZU pro NÁROČNÉ KLIENTY

OWDVIP Kurz Open Water Diver je určen pro ty z Vás, kteří ještě nenahlédli s potápěčským přístrojem pod vodní hladinu, chtěli by se tomuto krásnému sportu začít věnovat a vyžadují více než individuální přístup.

Tato varianta kurzu je také možná pro osoby s tělesným postižením.

Teoretická příprava zahrnuje 6 lekcí, které probíhají v našich centrech SECRET OF THE SEA v Jánské 12 v Brně nebo Vyškově.

Praktická cvičení zahrnují 16 lekcí, které probíhají v plaveckém bazénu v Brně za Lužánkami nebo Aquaparku ve Vyškově. Vše je na domluvě instruktora s žáky.

Dokončení kurzu tzv. ,,potápění v otevřené vodě" probíhá podle domluvy buď v českých lomech, nebo na Slovensku případně v rakouských jezerech. Pokud si chcete zakončení kurzu užít společně s příjemnou dovolenou, můžete s námi vyrazit do Egypta /Marsa Alam, Maledivy, na Bali nebo do Norska na Lofoty. Záleží jen na Vás, jaký způsob zakončení kurzu si vyberete :-)

Kurz pro začínající potápěče se skládá z těchto částí:

Teoretická příprava

Seznámíte se s informacemi a dovednostmi, které musí každý potápěč znát před tím než poprvé nahlédne pod hladinu s dýchacím přístrojem. Před samotným začátkem kurzu Vám instruktor předá VIP kit se studijním materiálem, ve kterém naleznete přihlášku do kurzu, učebnici, log book DELUXE, DVD s prezentací a dárek od centra Secret of the sea.

170x130S instruktorem se domluvíte na výuce dle vašich časových možností a on s Vámi projde všech šest kapitol Vaší učebnice. Promítne Vám video ke každé kapitole, udělá přednášku doprovázenou praktickou ukázkou každého bodu kurzu a powerpointovou prezentací. Společně také projdete správné odpovědi testových otázek, aby Vás při závěrečném testu, který musíte zvládnout po dokončení teoretických lekcí, nic nepřekvapilo.

Praktická cvičení v bazénu

Po úspěšném zakončení teoretické přípravy Vás čekají ponory v uzavřené vodě. Poprvé uplatníte, to co jste se doposud naučili. Pod přímým dohledem instruktora a divecona ( profesionálně vycvičený asistent instruktora) se budete připravovat na to, stát se dobrými potápěči.

 

Zakončení v otevřené vodě

Společně s Vaším instruktorem jste zvládli teorie a přípravu v bazénu, proto nyní může začít opravdové dobrodružství! Čekají vás první okamžiky ve světě vodního království, světě ticha, klidu a pohody. Během pěti lekcí v otevřené vodě si ověříte získané dovednosti a znalosti.

Po úspěšném zakončení kurzu obdržíte certifikaci SSI, která Vás bude opravňovat k potápění do 18 metrů ve všech vodách na světě! Budete-li chtít nahlédnout hlouběji a rozšířit své potapěčské dovednosti, rádi Vás přivítáme ve specializačních kurzech pro pokročilé potápěče

Cena kurzu OPEN WATER DIVER: 12.000 Kč

V ceně kurzu OWD je zahrnuto:

Zapůjčení kvalitní potápěčské techniky Scubapro po celou dobu kurzu, teoretické lekce, kompletní VIP studijní materiál, pronájem bazénu, ponory ve volné vodě, certifikační poplatky, originální tričko centra SECRET OF THE SEA, vlastní maska,šnorchl a ploutve od firmy Scubapro v ceně 3500Kč!