BLS - Kurz První pomoci

"Poskytnout první pomoc je povinen každý občan České republiky starší 18 let, pokud tím neohrozí svoje zdraví či život. Buďte připravení na okamžik, kdy Vaše kvalifikované znalosti mohou zachránit život i někomu z Vašich kamarádů, potápěčů!"

Kurz BLZ je obdobou kurzu První pomoci pořádaným Červeným křížem.

Výhodou našeho kurzu je však cílené zaměření na potápěčskou problematiku První pomoci. Naučíme Vás jak reagovat v případě potapěčské nehody, dekompresní nemoci, barotraumatu plic a dalších situacích, na které je životně nezbytné být připraven.

Kurz je povinný pro profesionální kurzy Dive Guide a Divemaster a pro práci instruktora potápění.

Probíhá celoročně a skládá se z cca 4 – 5 hodin.

CENA KURZU DAN BLZ - PRVNÍ POMOC: 1.950,- KČ

V ceně kurzu je zahrnut veškerý studijní materiál, mezinárodní certifikační karta, diplom a originální tričko centra SECRET OF THE SEA.

Kurz je možné začít kdykoliv během roku v našich centrech v Brně/Vyškově nebo na jakémkoliv našem zájezdu za potápěním (Egypt, Leštinka, Bali).

Nezávazná poptávka
Odeslat