Enriched Air Nitrox

"Směs kyslíku s dusíkem, kde obsah kyslíku je větší než 21 % Vám umožní až tři úžasné ponory denně bez pocitu únavy a sníží nutnou dobu dekomprese, takže si Vaší potápěčskou dovolenou užijete naplno."

NITROX je určen pro efektivnější a bezpečnější potápění ve hloubkách mezi 15 až 40 metry, kdy prodlužuje bez dekompresní pobyt pod vodou o 25 % až 70 %. Není ovšem určen pro extrémní hloubky a vyžaduje jiné a pečlivé plánování ponorů.

Prvořadým cílem každého specializačního kurzu PADI je naučit Vás důležité dovednosti zábavným způsobem. V našem kurzu ENRICHED AIR NITROX Vás naučíme všechna nezbytná pravidla pro plánování ponorů s Nitroxem, povíme Vás jak se lahve s touto směsí plní a pro jaké typy automatiky je možné jí použít. Důležitou součástí kurzu je umět analyzovat vlastní láhev před ponorem s Nitroxem.

Jestliže se chcete dozvědět více o ENRICHED AIR NITROX, můžete si koupit manuál nebo DVD, dokonce i když se nechcete zapsat na kurz.

Kurz se skládá ze čtyř teoretických lekcí, proto je ideální pro zimní období. Na jaře se tak můžete rovnou začít pohodlně potápět. V našem kurzu se navíc vyhnete nutnosti absolvovat nejprve kurz  Nitrox level I, který umožňuje potápění pouze do 32 % obsahu kyslíku a získáte tak dva kurzy za cenu jednoho.

Cena kurzu PADI Nitrox Diver: 5.490 Kč

V ceně kurzu je zahrnut veškerý studijní materiál, mezinárodní certifikační karta - opravňuje k potápění s Nitroxem do 40 % obsahu kyslíku, diplom a originální tričko centra SECRET OF THE SEA.

Kurz je možné začít kdykoliv během roku v našich centrech v Brně nebo na jakémkoliv našem zájezdu za potápěním (Egypt, Leštinka, Bali).

Nezávazná poptávka
Odeslat