Podvodní digitální fotografie

"Chcete se těšit z potápěčských zážitků pod vodou i po návratu z dovolené? Naučíme Vás je vyfotit."

Prvořadým cílem každého specializačního kurzu SSI je naučit Vás důležité dovednosti zábavným způsobem. V našem kurzu POVODNÍ DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE Vás naučíme jak pod vodou správně nastavit externí osvětlení, kompozici a následnou digitální úpravu fotek. Také se dozvíte, jak máte o fotoaparát pečovat a pomůžeme Vám i s jeho výběrem.

Kurz vyučuje SSI MI instruktor Jakub Žárský, Instructor UW Photography SSI, držitel několika mezinárodních ocenění za podvodní fotografii, druhý vicemistr ČR pro rok 2008 a vicemistr ČR 2009 v oblasti podvodní fotografie

Ideální je absolvovat ho v zimních měsících nebo před začátkem vaší potápěčské dovolené, ze které si tak přivezete krásné fotky a vzpomínky.

Kurz probíhá celoročně a skládá se z 6 teoretických lekcí a čtyř praktických ponorů.

CENA KURZU SSI DIGITAL UNDERWATER PHOTOGRAPHY: 4999 KČ

V ceně kurzu je zahrnut veškerý studijní materiál, plnění vzduchem, mezinárodní certifikační karta, diplom a originální tričko centra SECRET OF THE SEA.

Kurz je možné začít kdykoliv během roku v našich centrech v Brně/Vyškově nebo na jakémkoliv našem zájezdu za potápěním (Egypt, Leštinka, Bali).

Nezávazná poptávka
Odeslat