Potápění v suchém obleku

"Pro zapálené potápěče sezóna létem nekončí. Láká je výborná viditelnost a živočichové, které si v teplejším období jen těžko v klidu prohlídnete."

Potápění v chladnější vodě ovšem vyžaduje odpovídající výstroj, jejíž součástí je i suchý oblek. Podstatný rozdíl mezi potápění v mokrém a suchém obleku je jeho měnící se objem a s tím spojené změny vztlaku potápěče při změně hloubky.

Prvořadým cílem každého specializačního kurzu SSI je naučit Vás důležité dovednosti zábavným způsobem. V našem kurzu DRY SUIT DIVING Vás naučíme vše podstatné pro pohodlné a bezpečné potápění v suchém potápěčském obleku. Na konci kurzu se budete orientovat mezi typy suchých obleků a jak o ně správně pečovat. Seznámíme Vás se zvláštnostmi plánování a specifiky konfigurace výstroje při ponorech v chladném prostředí a jak řešit případné krizové situace.

Kurz probíhá celoročně a skládá ze 4 teoretických lekcí a dvou praktických ponorů.

CENA KURZU PADI DRY SUIT DIVING: 3499 KČ

V ceně kurzu je zahrnut veškerý studijní materiál, zapůjčení výstroje, plnění vzduchem, mezinárodní certifikační karta, diplom a originální tričko centra SECRET OF THE SEA.

Kurz je možné začít kdykoliv během roku v našich centrech v Brně/Vyškově nebo na jakémkoliv našem zájezdu za potápěním (Egypt, Leštinka, Bali).

Nezávazná poptávka
Odeslat