Shark diving

"Žraloci patří mezi nejstarší živočichy na naší planetě. Tak jak je známe se vyskytují již více než 100 milionů let a zaslouží si náš obdiv!"

Namísto toho jsou systematicky hubeni a nenáviděni. Žraločí ploutve jsou v některých zemích považovány za vyhlášenou pochoutku; poptávka po ní nadále roste, čímž se významně zvyšuje ohrožení žraloků. Číňané z ploutví mj. vyrábí i lepidlo.

Prvořadým cílem každého specializačního kurzu SSI je naučit Vás důležité dovednosti zábavným způsobem. V našem kurzu POTÁPĚNÍ SE ŽRALOKY Vás naučíme, jak se správně chovat při setkání se žraloky a zjistit více o jejich výskytu a životě.

SSI daruje 10% výnosu z Programu specialit potápění se žraloky pro záchranu žraloků. Jako účastník v programu tak aktivně přispíváte k pomoci zabezpečení přežití žraloků a jejich pozitivnímu vnímání.

Kurz probíhá celoročně a skládá se ze 4 teoretických lekcí.

CENA KURZU SSI SHARK DIVING: 1999 KČ

V ceně kurzu je zahrnut veškerý studijní materiál, mezinárodní certifikační karta, diplom a originální tričko centra SECRET OF THE SEA.

Kurz je možné začít kdykoliv během roku v našich centrech v Brně/Vyškově nebo na jakémkoliv našem zájezdu za potápěním (Egypt, Leštinka, Bali).

Nezávazná poptávka
Odeslat