Začínající potápěč

Kurz Open Water Diver je určen pro ty z Vás, kteří ještě nenahlédli s potápěčským přístrojem pod vodní hladinu a chtěli by se tomuto krásnému sportu začít věnovat. Po absovování kurzu budete zvládat základní teorii, zásady bezpečného potápění a techniku poskytnuní první pomoci.

V našem centru je prioritou kvalita kurzu a individuální přístup, proto maximální počet účastníků v jednom termínu jsou 4 osoby.

Teoretická příprava zahrnuje 6 lekcí, které probíhají v našich centrech SECRET OF THE SEA v Jánské 12 v Brně. V případě zájmu pro Vás rádi připravíme kurz i v jiném městě, ale podmínkou jsou minimálně 2 účastníci.

Praktická cvičení zahrnují 16 lekcí během 8 hodin na bazénu (4hodin pod vodou), které probíhají v plaveckém bazénu v Brně za Lužánkami. Vše je na domluvě instruktora s žáky.

Dokončení kurzu tzv. ,,potápění v otevřené vodě" probíhá podle domluvy buď v českých lomech, nebo na Slovensku případně v rakouských jezerech. Pokud si chcete zakončení kurzu užít společně s příjemnou dovolenou, můžete s námi vyrazit do Egypta /Marsa Alam, Maledivy, na Bali nebo do Norska na Lofoty. V ceně kurzu je zakončení v rámci Česka nebo Slovenska, v případě Vašeho zájmu o dokončení mimo tyto destinace se prosím informujte. .Záleží jen na Vás, jaký způsob zakončení kurzu si vyberete :-)

Kurz pro začínající potápěče se skládá z těchto částí:

TEORETICKÁ PŘÍPRAVA

Seznámíte se s informacemi a dovednostmi, které musí každý potápěč znát před tím než poprvé nahlédne pod hladinu s dýchacím přístrojem. Před samotným začátkem kurzu Vám instruktor předá studijní materiál, ve kterém naleznete přihlášku do kurzu, učebnici, log book a malou pozornost od PADI.

S instruktorem se domluvíte na výuce dle vašich časových možností a on s Vámi projde všech šest kapitol Vaší učebnice. Udělá Vám přednášku doprovázenou praktickou ukázkou každého bodu kurzu a powerpointovou prezentací. Společně také projdete správné odpovědi testových otázek, aby Vás při závěrečném testu, který musíte zvládnout po dokončení teoretických lekcí, nic nepřekvapilo.

PRAKTICKÁ CVIČENÍ V BAZÉNU

Po úspěšném zakončení teoretické přípravy Vás čekají ponory v uzavřené vodě. Poprvé uplatníte, to co jste se doposud naučili. Pod přímým dohledem instruktora a divemastera ( profesionálně vycvičený asistent instruktora) se budete připravovat na to, stát se dobrými potápěči.

ZAKONČENÍ V OTEVŘENÉ VODĚ

Společně s Vaším instruktorem jste zvládli teorie a přípravu v bazénu, proto nyní může začít opravdové dobrodružství! Čekají vás první okamžiky ve světě vodního království, světě ticha, klidu a pohody. Během pěti lekcí v otevřené vodě si ověříte získané dovednosti a znalosti.

Po úspěšném zakončení kurzu obdržíte certifikaci PADI, která Vás bude opravňovat k potápění do 18 metrů ve všech vodách na světě! Budete-li chtít nahlédnout hlouběji a rozšířit své potapěčské dovednosti, rádi Vás přivítáme ve specializačních kurzech pro pokročilé potápěče

Kurz PADI - individuální přístup - Nejlepší mezinárodní školící systém po celém světě

Cena kurzu OPEN WATER DIVER: 10.990 Kč

V našem kurzu Vás naučíme potápět se pro radost a po jeho dokončení se Vám i nadále budou bezplatně věnovat potápěčští profesionálové. Vždy Vám budeme nápomocni při každé potápěčské příležitosti.

Nepodbízíme se Vám cenou, ale narozdíl od jiných center se budete potápět v malých skupinách a v kompletních výstrojích od firmy SCUBAPRO u kterých dbáme na pravidelný servis a co 2 roky se vše pravidelně obměňuje. Takže už po prvním kurzu potápění si díky kvalitní výstroji a individuálnímu přístupu profesionálů budete moci užívat vodního světa bez zbytečného stresu z nedostatečných dovedností.V tuto chvíli jsme obnovili kompletní vybavení v naší potápěčské škole a proto si troufneme říct, že naše škola potápění je nyní nejmodernějším centrem potápění v republice.

V ceně kurzu OWD je zahrnuto:

Zapůjčení potápěčské techniky po celou dobu kurzu (mimo ABC na které Vám v rámci kurzu poskytneme slevu) v konfekční velikosti 36-58, teoretické lekce, kompletní studijní materiál, pronájem bazénu, ponory ve volné vodě, obsluha potápěčského počítače - všechny ponory jej máte k dispozici ,certifikační poplatky a originální tričko centra SECRET OF THE SEA.

V ceně není zahrnuto:

Základní potápěčské vybavení, který musí mít každý potápěč vlastní a odpovídající přístrojovému potápění ABC (maska,šnorchl, ploutve, botičky na které Vám v rámci kurzu poskytneme zajímavou slevu). Doprava a doprava materiálu na bazén, potápěčskou lokalitu. Případný poplatek za vstup na potápěčskou lokalitu. Občerstavení během výcviku.

Nezávazná poptávka
Odeslat