Potápění pod ledem

"Objevte krásu zimního potápění!"

Prvořadým cílem každého specializačního kurzu PADI je naučit Vás důležité dovednosti zábavným způsobem. V našem kurzu Ice Diving se naučíte používat pomůcky, které jsou nezbytně nutné k potápění pod ledem. Připravíte se na úskalí potápění v extrémně nízkých teplotách, v prostředí bez přímého přístupu k hladině a správné používání potápěčské techniky. Díky tomu bude pod vodou více sebejistí, sehraní se svým buddy a Vaše potápění bude bezpečnější a potapěčská sezóna pro Vás nebude končit.

Předpokladem pro absolvování toho kurzu je zvládnutí potápění v suchém obleku.

Při včasné rezervaci Vám suchý oblek zapůjčíme.

CENA KURZU ICE DIVING: 8999 KČ

V ceně kurzu je zahrnut veškerý studijní materiál, plnění vzduchem, mezinárodní certifikační karta, diplom a originální tričko centra SECRET OF THE SEA.

Kurz je možné začít kdykoliv během roku v našich centrech v Brně/Vyškově. Pod ledem se potápíme v rakouských jezerech nebo v lomu Leštinka.

Nezávazná poptávka
Odeslat