Tým Secret of the Sea

Tým Secret of the Sea

Tým Secret of the Sea

V našem centru zabezpečuje veškeré potápěčské akce tým profesionálních potápěčů vyškolených v celosvětově uznávaném systému PADI.

S námi je potápění zábavné a bezpečné!

Jakub žárský

OWSI 401198/MI #49616

Kuba se potápí od roku 2002 a dnes má přes 4000 ponorů. Umění se potápět naučil už více než 700 lidí a během kurzů si s ním užijete legraci. Jako hlavní instruktor programu PADI v ČR, Master Instruktor SSI, obchodní zástupce přední potápěčské značky SCUBAPRO pro celou Českou Republiku a Slovensko toho má opravdu hodně, co předat a rád se podělí také o své zkušenosti v oblasti podvodní fotografie, kde získal mnoho ocenění i v mezinárodních soutěžích. Několik let se věnoval freedivingu a byl fotografem naší reprezentace. Dnes je také instruktorem Freedivingu a technického potápění.

Díky němu je centrum Secret of the Sea hlavní autorizované servisní centrum Scubapro/Subgear a o servis vaší automatiky se postará s maximální pečlivostí.

Školu potápění si založil z čisté lásky k potápění. Díky němu se do potápění zamilovali i jeho kurzisti, další členové týmu Secret of the Sea a rád pro něj nadchne i vás.

Marek Bílek

DCS # 57893, INSTRUCTOR DAN #448425 (BLS&OFA)

Marek se potápí od roku 2009 a již má přes 300 ponorů. Mezi začínajícími i pokročilými potápěči je velmi oblíbeným instruktorem a nechybí na žádné potápěčské akci v ČR ani v zahraničí.

Jako instruktor DAN se specializuje na kurzy První pomoci a Oxygen provider.

Bárt

OWSI # 401200

Bárt se potápí od roku 2012 a má za sebou již mnoho ponorů v různých podmínkách. Jeho koníčkem a prací je učení a výcvik lidí. K potápění se dostal náhodou, zalíbilo se mu a časem se stalo jeho koníčkem.

Vzhledem k jeho nátuře a chuti se dále zlepšovat bylo logické se stát instruktorem přístrojového potápění a dále pokračovat ve vzdělávání druhých a sám sebe.

Jaromír Žárský

DCS # 52210

Mirek se začal potápět v roce 1998 v Thajsku, a přestože už pod vodou viděl a zažil kde co, dodnes s ním neskončil. Jako správný táta byl u Kubových potápěčských začátků a tak právě díky němu centrum Secret of the Sea existuje. V týmu pomáhá jako DiveCon, který vám svým klidem a pohodou dodá pocit absolutní bezpečnosti a nadhledu.

Jan Kylián

SRGI # 53614

Honza se potápí od roku 2008. Je SSI Scuba Ranger Instruktorem a skvěle mu jde práce s našimi nejmladšími potápěči. Jako DiveCon pomáhá s výcvikem nových potápěčů, které umí nadchnout pro poznávání života pod vodou.